DZIEŃ DZIECKA w NASZEJ SZKOLE
1 czerwca w godzinach 8:00-12:00 odbędzie się Dzień Dziecka w naszej szkole. W programie między innymi: dmuchańce, animacje dla najmłodszych, budka z lodami, klasowe grillowanie, konkurencje sportowe czy zajęcia taneczne - zumba. Szczegóły organizacyjne na plakatach i gazetce w holu szkoły.
Serdecznie zapraszamy wszystkich uczniów naszej szkoły do wspólnej zabawy:)

























