DZIEŃ MAMY i TATY
„Mama i Tata to pierwsze słowa miłości, które dziecko poznaje sercem”
26 maja 2026 r. w naszej szkole odbyła się wyjątkowa uroczystość z okazji Dnia Mamy i Taty. Był to dzień pełen radości, wzruszeń i pięknych występów artystycznych przygotowanych przez uczniów klas 1-3 oraz dzieci z oddziałów przedszkolnych. Wszystkie dzieci z ogromnym zaangażowaniem zaprezentowały program artystyczny dla swoich rodziców. Publiczność mogła również podziwiać występy finalistów Konkursu Talentów z Niedzicy, którzy zachwycili wszystkich swoimi umiejętnościami i talentami.
Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom zaangażowanym w organizację tego wydarzenia. Szczególne podziękowania kierujemy do: nauczycieli wychowania przedszkolnego i na nauczycieli edukacji wczesnoszkolnej za oprawę artystyczną. Pani Paulinie Krzysik za koordynację obchodów Dnia Mamy i Taty, Radzie Rodziców Szkoły za ufundowanie poczęstunku dla rodziców, uczniowi kl. 7 Karolowi Wójtowicz p. Tomaszowi Sołtysa za pomoc w nagłośnieniu uroczystości, uczennicom z SKC za pomoc w obsłudze wydarzenia, uczniom kl. 7 i 8 za przyniesienie ławek oraz Pani Ewie Zarzyckiej i Pani Joannie Dyrczoń za przygotowanie pięknych dekoracji. Dziękujemy również wszystkim nauczycielom, obsłudze szkoły oraz osobom, którzy swoją pracą i zaangażowaniem przyczynili się do stworzenia tak wyjątkowej atmosfery tego dnia.
To było piękne i niezapomniane święto pełne uśmiechu, muzyki i wspólnej radości.
Anna Bielska
























