Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Szkoła Podstawowa im. Błogosławionego Ks. Józefa Stanka w Łapszach Niżnych

IX RAJD IM. BŁ. KS. JÓZEFA STANKA

Utworzono dnia 02.09.2022

Idziemy na

IX RAJD IM. BŁ. KS. JÓZEFA STANKA

„Wypłyń na głębię”

9 września, w najbliższy piątek nasza szkoła organizuje IX Rajd im. Bł. ks. Józefa Stanka aby uczcić 78. rocznicę śmierci patrona szkoły. Uczniowie będą wędrowali wraz ze swymi wychowawcami i nauczycielami szkoły po okolicznych szlakach. Nie będzie wspólnego spotkania i ogniska, dlatego prosimy wszystkich uczniów o zabranie prowiantu na czas rajdu.

Potrzebne będą też: odpowiednie ubranie (przeciwdeszczowa kurtka czy czapka przeciwsłoneczna), ODPOWIEDNIE buty do długiego chodzenia w terenie. Na trasie rajdu krótka modlitwa ku czci bł. ks. J. Stanka. Każdy uczestnik rajdu otrzyma jak co roku pamiątkową odznakę. Koszty  organizacyjne rajdu (w tym plakietka i przejazd autokarem) 10 zł, dla klasy I z uwagi na wędrówkę guestem po samych Łapszach to kwota 3 zł na samą plakietkę. Plan rajdu na plakacie w załączniku poniżej.

Wszystkich rodziców naszych uczniów zainteresowanych udziałem w rajdzie prosimy o kontakt z wychowawcami klas swoich dzieci do wtorku 6 września. Jeśli pogoda nie pozwoli na organizację rajdu zostanie on przełożony na kolejny piątek.

Zachęcamy do udziału, niech to będzie okazja do wspólnego spędzenia czasu, poznania ciekawych miejsc i uczczenia pamięci patrona naszej szkoły.

 

organizatorzy

Szkoła Podstawowa im. bł. ks. J. Stanka

w Łapszach Niżnych

ZAŁĄCZNIKI:

Logo Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa

Zegar

Kalendarium

Lista wydarzeń w miesiącu Grudzień 2022 5 wydarzeń w tym miesiącu

Licznik odwiedzin:

W tym tygodniu: 636

W poprzednim tygodniu: 889

W tym miesiącu: 248

W poprzednim miesiącu: 3868

Wszystkich: 173561

Imieniny