Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Szkoła Podstawowa im. Błogosławionego Ks. Józefa Stanka w Łapszach Niżnych

KONKURS BIBLIOTECZNY

Utworzono dnia 07.05.2023

DZIEŃ BIBLIOTEKARZA i BIBLIOTEK

oraz TYDZIEŃ BIBLIOTEK

Dzień Bibliotekarza i Bibliotek obchodzimy 8 maja już od 1985 roku. Święto, zainicjowane przez Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich, tradycyjnie rozpoczyna Tydzień Bibliotek, w trakcie którego biblioteki różnych typów z całej Polski intensyfikują działania, by dotrzeć do coraz większej liczby czytelników i użytkowników.

Zapraszam wszystkich chętnych uczniów do udziału w zabawie – odgadywaniu tytułów fragmentów tekstów literackich. W Tygodniu bibliotek, tj. od 8 do 12 maja codziennie rano przed godz. 8.00 na gazetce przy wejściu do biblioteki będą zamieszczane fragmenty tekstów literackich. By wziąć udział w zabawie i losowaniu nagrody – należy odgadnąć imię i nazwisko autora oraz tytuł zamieszczonego  tekstu, a następnie napisać na kartce i wrzucić do oznakowanego słoika umieszczonego obok gazetki. Koniecznie trzeba wpisać również swoje imię i nazwisko oraz klasę. Odpowiedź należy wrzucić każdego dnia do godz. 11.30. Codziennie  właśnie o godz. 11.30 odbędzie się losowanie jednej poprawnej odpowiedzi. Zapraszam do udziału w zabawie!

J. Żołądek

Kalendarium

edupolis | Gdzie szukać pomocy, jeśli dziecko zostanie wykorzystane  seksualnie przez jednego z rodziców? Wyjaśnia to prawniczka z Fundacji Dajemy  Dzieciom Siłę

Logo Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa

Licznik odwiedzin:

W tym tygodniu: 78

W poprzednim tygodniu: 751

W tym miesiącu: 2476

W poprzednim miesiącu: 2716

Wszystkich: 229726

Imieniny