Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Szkoła Podstawowa im. Błogosławionego Ks. Józefa Stanka w Łapszach Niżnych

Konkurs Czytelniczo-Plastyczny- V „GÓRALSKIE CYTANIE”

Utworzono dnia 14.05.2021

Informacja z przebiegu Podhalańskiego Konkursu Czytelniczego
Gwarowych Tekstów Literatury Regionalnej
 „Góralskie cytanie” – V edycja spiska

Konkurs odbył się w dn. 2 czerwca 2021 r. w Szkole Podstawowej im. Błogosławionego Ks. Józefa Stanka w Łapszach Niżnych.

W części czytelniczej konkursu udział wzięło w sumie 34. uczniów. Oceny nadesłanych nagrań wideo dokonano w trzech kategoriach wiekowych.

W kategorii wiekowej klasy I-III udział wzięło 13 uczestników.

Komisja w składzie: Maria Krzysztofek, Danuta Milaniak, Adam Święty - nagrodziła następujące osoby:

I miejsce – Weronika Stronczek Zespół Szkolno-Przedszkolny w Kacwinie

II miejsce –Wioletta Reściak Zespół Placówek Oświatowych w Niedzicy

III miejsce –Magdalena Matiaszek Szkoła Podstawowa im. Błogosławionego Ks. Józefa Stanka w Łapszach Niżnych

Wyróżnienie : Michał Pczelar-Zespół Placówek Oświatowych w Niedzicy, Bartłomiej Łojek -Szkoła Podstawowa w Jurgowie, Magdalena Budz -Szkoła Podstawowa im. Błogosławionego Jana Pawła II w Łapszach Wyżnych, Julia Wacław - Szkoła Podstawowa nr.2 im. Królowej Jadwigi w Czarnej Górze.

W kategorii wiekowej klasy IV-VI udział wzięło 12 uczestników.

Komisja w składzie: Krystyna Milaniak, Małgorzata Wojtaszek, Józef Górka, Jarosław Sulak- wizytator, przedstawiciel Kuratorium - nagrodziła następujące osoby:

I miejsce – Laura Wyrostek- Szkoła Podstawowa im. Świętej Elżbiety Węgierskiej w Trybszu, Natalia Anna Mondel - Zespół Placówek Oświatowych w Niedzicy

II miejsce –Iwona Molitorys - Zespół Szkolno-Przedszkolny w Kacwinie

III miejsce – Natalia Maria Pojedyniec- Zespół Placówek Oświatowych w Niedzicy

Wyróżnienie : Wiktoria Rusnak-Szkoła Podstawowa w Jurgowie, Justyna Bogacz - Zespół Szkolno-Przedszkolny w Kacwinie.

W kategorii wiekowej VII-VIII wzięło udział 9 uczestników.

Komisja w składzie: Mariola Petryszak, Jan Budz, Łukasz Zapała nagrodziła następujące osoby:

I miejsce – Jakub Szpernoga - Zespół Szkolno-Przedszkolny w Kacwinie

II miejsce – Natalia Szaflarska - Szkoła Podstawowa im. Błogosławionego Ks. Józefa Stanka w Łapszach Niżnych

III miejsce- Robert Milaniak - Zespół Placówek Oświatowych w Niedzicy

Wyróżnienie - Natalia Bogacz - Zespół Szkolno-Przedszkolny w Kacwinie, Anna Strączek – Zespół Placówek Oświatowych w Niedzicy, Filip Młynarczyk – Szkoła Podstawowa w Jurgowie, Natalia Kowalczyk, Natalia Szaflarska - Szkoła Podstawowa im. Błogosławionego Ks. Józefa Stanka w Łapszach Niżnych.

 

Informacja z przebiegu etapu wojewódzkiego Podhalańskiego Konkursu Plastycznego

Gwarowych Tekstów Literatury Regionalnej

 „Góralskie cytanie” – V edycja spiska

 

Etap wojewódzki konkursu plastycznego odbył się w dn. 02 czerwca 2021 r.
Do oceny nadesłano 30 prac plastycznych w trzech kategoriach wiekowych, wykonane różnymi technikami o dowolnych wymiarach. Oceniła i nagrody przyznała Komisja w składzie: Ewa Jaworowska – Mazur i Krzysztof Mazur.

W kategorii klas I – III wpłynęło 10 prac. W tym nagrodzono następujących uczniów:

I miejsce – Krzysztof Madeja – Szkoła Podstawowa w Jurgowie

II miejsce – Natalia Obrzud - Szkoła Podstawowa im. Błogosławionego Ks. Józefa Stanka w Łapszach Niżnych

III miejsce – Magdalena Budz - Szkoła Podstawowa im. Błogosławionego Jana Pawła II w Łapszach Wyżnych.

Wyróżnienie otrzymali: Estera Kałafut - Szkoła Podstawowa im. Błogosławionego Jana Pawła II w Łapszach Wyżnych, Marlena Ziemba – Szkoła Podstawowa im. Błogosławionego Ks. Józefa Stanka w Łapszach Niżnych, Aleksandra Ziemba - Szkoła Podstawowa im. Błogosławionego Ks. Józefa Stanka w Łapszach Niżnych.

W kategorii klas IV-VI wpłynęło 10 prac. W tym nagrodzono następujących uczniów:

I miejsce – Zofia Madeja – Szkoła Podstawowa w Jurgowie

II miejsce – Laura Wyrostek – Szkoła Podstawowa im. Świętej Elżbiety Węgierskiej w Trybszu

III miejsce – Paweł Bigos - Zespół Szkolno – Przedszkolny w Kacwinie.

Wyróżnienie otrzymali: Jakub Milaniak – Zespół Placówek Oświatowych w Niedzicy, Magdalena Pojedzinka - Szkoła Podstawowa im. Błogosławionego Jana Pawła II w Łapszach Wyżnych , Karolina Rabiańska – Szkoła Podstawowa im. Świętej Elżbiety Węgierskiej w Trybszu.

W kategorii klas VII-VIII wpłynęło 10 prac. W tym nagrodzono następujących uczniów:

I miejsce – Anna Jamróz – Zespół Szkolno-Przedszkolny w Kacwinie

II miejsce – Patrycja Hatała – Szkoła Podstawowa im. Błogosławionego Ks. Józefa Stanka w Łapszach Niżnych.

III miejsce – Faustyna Gałowicz - Zespół Szkolno-Przedszkolny w Kacwinie

Wyróżnienie otrzymali: Urszula Król - Szkoła Podstawowa im. Błogosławionego Ks. Józefa Stanka w Łapszach Niżnych., Aleksander Domian – Zespół Szkolno-Przedszkolny we Frydmanie.

Komisja Konkursowa

GALERIE:

Prace uczniów w kategorii klas VII-VIII

Prace uczniów w kategorii  klas VII-VIII

Prace uczniów w kategorii klas IV-VI

Prace uczniów w kategorii  klas IV-VI

Prace uczniów w kategorii klas I-III

Prace uczniów w kategorii klas I-III

Logo Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa

Zegar

Kalendarium

Rok wcześniej Miesiąc wcześniej
Czerwiec 2021
Miesiąc później Rok później
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 1 2 3 4

Licznik odwiedzin:

W tym tygodniu: 711

W poprzednim tygodniu: 630

W tym miesiącu: 1198

W poprzednim miesiącu: 2939

Wszystkich: 121531

Imieniny