Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Szkoła Podstawowa im. Błogosławionego Ks. Józefa Stanka w Łapszach Niżnych

„PACZKA dla POLSKICH RODZIN NA BIAŁORUSI”

Utworzono dnia 17.11.2023

DZIĘKUJEMY!!!

Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim darczyńcom, którzy przekazali dary w akcji: „PACZKA dla POLSKICH  RODZIN NA BIAŁORUSI”. Udało się! Zebrano ok. 350 kg (!): żywności, środków czystości i przyborów szkolnych. Paczki przewieziono we czwartek do magazynu Fundacji „Dunajec” w Harklowej, która  wkrótce wyjeżdża z zebranymi darami, na Litwę, skąd przez granicę litewsko-białoruską dary dotrą do Polaków na Białorusi.

Wśród darów były i czekoladki, i kilogramy cukru i mąki, makarony i kakao, mydełka i zeszyty do pisania, kredki i płatki śniadaniowe. Bardzo cieszymy się, że zebrane podarunki trafią do naszych rodaków – tam daleko na Kresach, w odległej Białorusi. Może ktoś w tym czasie przedświątecznym weźmie do rąk batonika, ktoś upiecze świąteczne ciasto z mąki z Polski, ktoś narysuje coś zwykłego w zeszycie od nas, ktoś inny przeczyta życzenia narysowane czy napisane tutaj przez nas. Tak niewiele. Nie trzeba tak dużo by zrobić niewiele. Odrobina dobra wystarczy, ale z sercem.

Dziękujemy Fundacji „Dunajec” za organizację akcji i możliwość włączenia się w to niezwykłe dzieło.  

Dziękujemy mocno naszej młodzieży ze Szkolnego Koła Caritas, która z wielkim zapałem dyżurowała na salce i pomagała, jak i wszystkim parafianom, uczniom i nauczycielom naszej szkoły zaangażowanym w naszą akcję. Dziękujemy też Szkole Podstawowej w Łapszance za włączenie się do naszej akcji.

Wierzymy, że

„Dobro. Im więcej go dajesz tym więcej dostajesz”

DZIĘKUJEMY!

„PACZKA NA POLSKICH RODZIN NA BIAŁORUSI”

Utworzono dnia 17.11.2023, 21:25

edupolis | Gdzie szukać pomocy, jeśli dziecko zostanie wykorzystane  seksualnie przez jednego z rodziców? Wyjaśnia to prawniczka z Fundacji Dajemy  Dzieciom Siłę

Logo Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa

Zegar

Licznik odwiedzin:

W tym tygodniu: 296

W poprzednim tygodniu: 884

W tym miesiącu: 4250

W poprzednim miesiącu: 3800

Wszystkich: 207997

Imieniny