Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Szkoła Podstawowa im. Błogosławionego Ks. Józefa Stanka w Łapszach Niżnych

”SZKOŁA PEŁNA TALENTÓW"-zaczynamy

Utworzono dnia 11.09.2022

ZBIERAMY TALENCIAKI

Nasza szkoła dołączyła do grona szkół w Polsce uczestniczących w nowej akcji Lidla "Szkoły Pełne Talentów". Akcja rozpoczyna się 5 września 2022 r. i będzie polegała na przekazywaniu Talenciaków (specjalnych kuponów) na rzecz wybranej szkoły - NASZEJ SZKOŁY :) Talenciaki będą odbierać klienci sieci Lidl w zamian za dokonywane zakupy- za każde 50 złotych wydane na zakupy zawierające owoc lub warzywo, 1 Talenciak.

Talenciaki można aktywować na stronie lidl.pl/Szkoly, wykorzystując kod numeryczny lub skanując z nich unikalny kod QR i przypisać je do (najlepiej) naszej szkoły. Można również kupon przynieść do szkoły i wrzucić go do wystawionych żółtych pudelek (przy wejściu do szkoły i przedszkola). Zgromadzone Talenciaki będziemy wymieniać na atrakcyjne nagrody dla szkoły. Dodatkowo każdy zarejestrowany Talenciak to los w Wielkiej Szkolnej Loterii - przed nami 6 losowań, w których jest do wygrania m.in.: kompletnie wyposażona sala komputerowa czy boty edukacyjne.

Im więcej nauczycieli, uczniów, rodziców, przyjaciół i znajomych pomoże w zbieraniu Talenciaków dla naszej szkoły, tym więcej nagród uda się odebrać.

Renata Błazoszek-Sołtys

 

ZAŁĄCZNIKI:

Kalendarium

Lista wydarzeń w miesiącu Październik 2023 3 wydarzeń w tym miesiącu

„GÓRALSKIE CYTANIE”

Logo Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa

Zegar

Licznik odwiedzin:

W tym tygodniu: 461

W poprzednim tygodniu: 850

W tym miesiącu: 553

W poprzednim miesiącu: 3580

Wszystkich: 200500

Imieniny