ZOSTAŃ SZKOLNYM AGENTEM DOBROSTANU
W dniach 18-22 maja obchodzimy w naszej szkole Tydzień Zdrowia Psychicznego. Uczniowie klas 4-8 mają możliwość wykonywania zadań z różnych obszarów dobrostanu np. świadomość emocji, radzenie sobie z trudnymi emocjami, budowanie nawyków służących zdrowiu psychicznemu oraz relacje z innymi. Za wykonanie zadań przyznajemy punkty, a na zwycięzców - Szkolnych Agentów Dobrostanu, czekają wspaniałe nagrody. Zachęcamy do zaangażowania!
Wasi pedagodzy i psycholog
























