PIERWSZA DYSKOTEKA
I jak przystało na pierwszą dyskotekę w tym roku szkolnym, można śmiało napisać była ona absolutnie udana. Młodsi bawili się od 14.00 do 16.00, a po nich na hol tanecznym krokiem weszli uczniowie klas IV – VIII i bawili się do samej godz. 19.00. Muzyka wg. upodobań tańczących płynęła ze sprzętu obsługowego przez siódmoklasistów: Karola, Artura i Pawła za co bardzo dziękujemy. W blasku dyskotekowej kuli bawiono się w rytmach znanych przebojów, ale najwięcej osób porywała belgijka. Było miło, radośnie, muzycznie i po prostu fajnie jak przystało na szkolną dyskotekę. Wszystkim za przybycie dziękujemy, szczególnie nauczycielom, którzy opiekowali się naszymi uczniami. Samorząd Uczniowski
























