SZKOŁA na WESOŁO, POKAZ MODY i ŻYCZENIA
W czwartkowe przedpołudnie w naszej szkole świętowaliśmy Dzień Nauczyciela. Ubrani w galowe stroje uczniowie zebrali się w holu szkoły, gdzie Samorząd Uczniowski przygotował wyjątkową akademię. W uroczystości wzięli także udział nasi drodzy goście, czyli emeryci - nauczyciele i pracownicy obsługi placówki w Łapszach Niżnych. Galę rozpoczęły przedstawicielki Rady Rodziców, składając na ręce Pana Dyrektora życzenia dla Rady Pedagogicznej. Następnie głos zabrali uczniowie, którzy w zabawnych scenkach pokazali życie szkoły z przymrużeniem oka. Kulminacyjnym punktem akademii był ekskluzywny pokaz mody szkolnej, w którym uczniowie w żartobliwy sposób zaproponowali swoje wersje strojów dla pedagogów. Trzeba przyznać, że nasi podopieczni mają niezwykłą fantazję i poczucie humoru. Na zakończenie uroczystości przedstawiciele SU złożyli nauczycielom okolicznościowe życzenia i wręczyli zebranym drobne upominki. Dziękujemy wszystkim, którzy pomogli uświetnić to niezwykłe spotkanie, zwłaszcza naszym koleżankom p. Ewie Zarzyckiej i p. Paulinie Krzysik, które miały swój wkład w tworzeniu dekoracji oraz p. Magdalenie Cieślik za przygotowanie oprawy muzycznej akademii. Słowa wdzięczności należą się także Radzie Rodziców za słodki poczęstunek, a przede wszystkim za obecność i życzenia. To był kolejny dzień pełen niezapomnianych wrażeń i niezwykłych inspiracji :)
opiekunowie Samorządu Uczniowskiego
p. Agnieszka Kuchta i p. Ewa Krygowska
























