NOWO WYBRANY SAMORZĄD UCZNIOWSKI
Z dumą i radością informujemy, że zakończyły się wybory do Samorządu Uczniowskiego. Uczniowie naszej szkoły, poprzez aktywny udział w głosowaniu, wybrali swoich przedstawicieli na nową kadencję.
Skład Samorządu Uczniowskiego 2025/2026:
Przewodnicząca: Karolina Chmiel
Zastępca przewodniczącej: Natalia Obrzud
Członek: Adrian Kaszycki
Członek: Lena Majerczak
Członek: Aleksander Duda
Serdecznie gratulujemy wszystkim wybranym! Życzymy wytrwałości, wielu kreatywnych pomysłów oraz satysfakcji z pracy na rzecz naszej szkolnej społeczności. Wierzymy, że Wasza energia, zaangażowanie i chęć działania przyczynią się do tworzenia jeszcze lepszej atmosfery w szkole. Składamy również podziękowania ustępującemu Samorządowi za pracę, poświęcony czas i inicjatywy, które na stałe wpisały się w życie naszej szkoły. Dziękujemy także wszystkim kandydatom za odwagę i chęć reprezentowania swoich rówieśników – każdy z Was jest przykładem odpowiedzialnej postawy obywatelskiej. Opiekunami SU zostali: p. Agnieszka Kuchta i p. Ewa Krygowska.
Niech nowy Samorząd Uczniowski będzie głosem uczniów, inicjatorem ciekawych wydarzeń i ambasadorem dobrych wartości.
Razem tworzymy naszą szkolną wspólnotę!
Agnieszka Kuchta
























